łóżko rehabilitacyjne

Czy można zaufać wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych? Życie pisze różne scenariusze. Kiedy nagle tracisz zdrowie, codzienność może przytłoczyć. Jak odzyskać siłę i nie zbankrutować? Koszty rehabilitacji to ogromne wydatki. Jak połączyć ograniczony budżet i koszty leczenia z zalecaną rekonwalescencją? Postaw na mądre rozwiązanie i regeneruj się na wypożyczonym łóżku rehabilitacyjnym.

Dlaczego lepiej wypożyczyć?

Zakładam, że jesteś gotowy na szybki powrót do pełnej sprawności. Zależy Ci na wznowieniu dotychczasowego funkcjonowania. Podejmujesz więc wiele działań, które pozwolą na sprawną rekonwalescencję. Masz rację, na zdrowiu nie warto oszczędzać. Rehabilitacja i stały kontakt z lekarzem to niezbędne, aczkolwiek kosztowne zabiegi. Czy zakup łóżka rehabilitacyjnego przy powyższych założeniach będzie sensowny? To, co daje niepodważalny komfort w czasie leczenia, staje się zbyteczne.

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego jest zagraniem taktycznym. To rozwiązanie ekonomiczne, a przede wszystkim wygodne. Co zyskujesz wypożyczając specjalistyczne legowisko?

  • Możesz określić czas jego posiadania. Nie planujesz przecież chorować zbyt długo
  • Łóżko rehabilitacyjne nie jest inwestycją na lata. W przypadku zakupu legowiska na własność nie zyskasz nic, oprócz kilkumiesięcznego komfortu. Możesz więc przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na inne niezbędne zabiegi medyczne
  • Zyskujesz gwarancję jakości sprzętu

Obawa przed rzeczami używanymi jest naturalna. Ale czy uzasadniona? Kontakt wielu osób z jednym łóżkiem budzi wątpliwości ze względu na utrzymanie higieny. 

Wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych posiadają medyczne atesty. Wszelki sprzęt jest dokładnie dezynfekowany po każdym użyciu. Możesz więc kurować się ze świadomością pełnego bezpieczeństwa.

W czym zawiera się praktyczność łóżka rehabilitacyjnego?

W sklepie Visamed znajdziesz łóżko dostosowane do Twojego problemu. Dołączony pilot do sterowania staje się narzędziem Twojej władzy.

  1. W zależności od upodobań regulujesz wysokością łóżka
  2. Decydujesz o stopniu pochylenia oparcia
  3. Możesz zmienić punkt podparcia podudzi
  4. Wzbogacasz się o wygodne łóżko tylko dla siebie. Maksymalny ciężar to 175 kg
  5. Dzięki ruchomym kółkom nie stajesz się więźniem własnego domu
  6. Śpisz bezpiecznie, dzięki ograniczającym barierkom drewnianym
  7. Za pomocą zwisającego trapezu samodzielnie układasz się w wygodnej pozycji

Dlaczego wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych zmniejsza poziom stresu?

Umieszczenie 4-funkcyjnego łóżka rehabilitacyjnego we własnym domu jest trudnym przedsięwzięciem. Możesz więc zdecydować, aby to specjaliści dowieźli łóżko na Twoją posesję. Ponosząc symboliczne koszty zyskujesz: dowóz zamówionego sprzętu rehabilitacyjnego, profesjonalne złożenie i ustawienie go w wybranym miejscu, a także szczegółową instrukcję obsługi.

Ile kosztuje samodzielność i wygoda?

Koszt wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego to 120 zł za każdy miesiąc. Transport, wraz z wszystkimi usługami wynosi 100 zł. Za odbiór łóżka po powrocie do pełni sił zapłacisz 100 zł. Nie musisz wpłacać żadnej kaucji.

Na zdrowiu nie warto oszczędzać. Jednak czy rozsądne podejście do procesu rehabilitacyjnego nie jest troską o siebie? Wypożyczone łóżko rehabilitacyjne to ratunek w nagłych życiowych zawirowaniach. 

Dodaj komentarz