Pielęgnacja cery trądzikowej

Pielęgnacja cery trądzikowej jest bardzo wymagająca, trzeba jej poświęcić więcej czasu, jak i zastanowić się jakich kosmetyków do niej użyć. W gabinetach kosmetycznych coraz więcej zabiegów dedykowanych jest skórze wrażliwej i trądzikowej, zatem warto dowiedzieć się, z czego można skorzystać.

Kosmetyki do cery trądzikowej

Marka Nanili Professional została stworzona, by zapewnić jak najbardziej skuteczną pielęgnację zarówno w warunkach domowych, jak i przy użyciu zabiegów w gabinetach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Preparaty Nanili zapewniają skuteczną pielęgnację skórom zaatakowanym trądzikiem różowatym, trądzikiem pospolitym, oraz przy nadwrażliwości skóry i podczas jej przesuszenia.

Preparaty Nanili wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych i dermatologicznych

Preparaty Nanili to odpowiedź na ogromne potrzeby pacjentów i klientów, którzy borykają się z problemami skórnymi, silnymi podrażnieniami, bez względu na wiek. Nanili to produkty dla osób młodych i dojrzałych. Marka zadbała, by klient mógł dzięki ich kosmetykom zadbać o cerę w domu, ale także stworzyła preparaty do gabinetów dermatologicznych i kosmetycznych zawierające wysokie stężenia składników aktywnych, takich jak:

  • kwas laktobionowy;
  • azeloglicyna;
  • ryboza;
  • fitosfingozyna;
  • trehaloza;
  • olej tamanu.

Nanili Professional wykorzystując mieszaniny kwasów, wskazuje, jak niezwykle ważne są preparaty, które powstały dzięki długoletniej współpracy pomiędzy Nanili a profesjonalistami z dziedziny kosmetologii i dermatologii.

Do czego wykorzystywane są w gabinetach kosmetycznych preparaty Nanili Professional?

Aby niepotrzebnie nie mnożyć preparatów do wykorzystania w gabinetach kosmetycznych, marka Nanili Professional wyszła z założenia, by można je było wykorzystywać w wielu zabiegach. Preparaty zawierają bezpieczne stężenia składników aktywnych, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Zanim zostały dopuszczone do użytku przeszły liczne badania i testy. I tak obecnie wszystkie z preparatów można bezpiecznie łączyć z sobą, by osiągnąć skuteczne wyniki. Chodziło także o to, by profesjonalistom ułatwić i usprawnić pracę.

Weryfikacja gabinetów kosmetycznych

Kosmetyki do gabinetów kosmetycznych dostępne stają się dopiero po pozytywnej weryfikacji gabinetu. Nie ma więc opcji, aby otrzymał je gabinet, w którym osoba wykonująca zabieg nie ma odpowiedniego wykształcenia kosmetycznego. Nanili wspiera także gabinety kosmetyczne, organizując spotkania oraz profesjonalne szkolenia, które odbywają się stacjonarnie lub online.

Walcząc z trądzikiem, należy zdać sobie sprawę z wagi pielęgnacji domowej, jak i zabiegów kosmetycznych. Sama farmakoterapia może nie pomóc, a raczej na pewno nie pomoże bez połączenia z odpowiednią pielęgnacją preparatami do tego służącymi.