kod promocyjny

Z roku na rok użytkownicy firm bukmacherskich mają coraz większe pole do wyboru względem atrakcyjnych ofert promocji i warunków, na jakich mogą obstawiać mecze. Nic w tym dziwnego, duża konkurencja na rynku powoduje, że coraz trudniej jest zachęcić klientów do rejestracji. Jednak Betclic ewidentnie odstaje od reszty, proponując najwyższe stawki ofert bonusowych. Poniżej omówiony zostanie kod promocyjny, który umożliwi nam uzyskanie najwyższego na rynku zakładu bez ryzyka.

Na czym polega kod promocyjny Betclic?

Każdy nowy klient, który jest zainteresowany ofertą Betclic, może skorzystać z promocji obejmującej zakład bez ryzyka do kwoty nawet 550 złotych. Jakie operacje należy wykonać, by ten bonus był dla nas aktywny? Wystarczy wpisać go w odpowiednim polu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że bonus bez ryzyka to oferta, która pozwala nam na obstawienie zakładu bez możliwości utraty swoich pieniędzy. Po wpłacie depozytu na konto Betclic i obstawieniu konkretnego wydarzenia o stawce większej niż 1.14 pozostaje nam czekać na rozstrzygnięcie zdarzenia. W przypadku wygranej otrzymujemy stosowną wygraną. Co jednak w przypadku, gdy zakład nie pójdzie po naszej myśli? Wtedy na nasz rachunek bonusowy wpływa zwrot całej stawki dodatkowo pomniejszony o 12-procentową stawkę podatku. Ze względu na fakt, iż kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 550 złotych pozwala nam na jednorazowe skorzystanie z oferty, powinniśmy swój zakład postawić na kwotę 625 złotych, jeśli chcemy wykorzystać w pełni obowiązującą promocję. 

Jakie są warunki wypłaty zwróconej stawki?

Jak w przypadku wszystkich środków na koncie bonusowy, i te, które otrzymamy w ramach promocji Zakład bez ryzyka, mogą zostać podjęte pod pewnymi warunkami. Jakie to warunki? Po pierwsze na wykonanie obowiązkowego obrotu mamy 30 dni, dlatego musimy wykazać się odpowiednim refleksem i zaangażowaniem, jeśli pragniemy otrzymać zwrot środków, które trafiły na nasze konto bonusowe. Całą kwotę bonusu musimy obrócić ośmiokrotnie. Warto przy okazji zaznaczyć, że zakłady, które mają zostać zaliczone jako te wchodzące w skład wykonania obrotu, powinny mieć minimalną stawkę sięgającą co najmniej kursu 2.00. Jeśli całość kwoty bonusowej uda nam się obrócić 8 razy, pieniądze te trafiają na rachunek depozytowy, skąd z łatwością możemy wypłacić wszystkie środki.

Jak widać, Betclic kod promocyjny daje nam duże pole do manewru i próbowania się w zakładach bukmacherskich. Jest to niewątpliwie jedna z ciekawszych ofert na rynku, do czego Betclic nas już przyzwyczaił. Warto na bieżąco śledzić pozostałe akcje promocyjne tego bukmachera, gdyż z reguły są one wyjątkowo atrakcyjne.