depilacja

Jest to marzenie znacznej części kobiet, jednak w dzisiejszych czasach nie brakuje mężczyzn chętnych na takie życzenia. Na co dzień stosuje się podstawowe procesy prowadzące do usuwania uporczywych włosów. Zalicza się do nich między innymi usuwanie woskiem, maszynkami do golenia albo plastrami. Aby uzyskać efekt długotrwały, którym cieszyć się będzie na długo jest tylko 1 wyjście. Skorzystanie z depilacji laserowej. Jednak jest to seria zabiegów, która kosztuje, dlatego nie wszyscy mogą sobie na nią pozwolić.

Zobacz również: https://depilacja.pl/

Depilacja laserowa – charakterystyka procesu

Depilacja laserowa nie jest procesem inwazyjnym, dlatego bez większych przygotowań można do niej przystąpić. Jednak należy przestrzegać kilku reguł, aby nie zrobić sobie krzywdy. Najważniejsza z nich jest zaprzestanie zażywania kąpieli słonecznych przez 3-4 tygodnie przed wykonaniem pojedynczego zabiegu, oraz 4 tygodnie po nim. Oznacza to, że w lecie nie można wystawiać tych miejsc na słońce, a nawet chodząc po miejscach nasłonecznionych należy używać mocnych filtrów słonecznych. Jest to spowodowane faktem, ze zbyt sucha skóra, która została poddana już promieniom słonecznym będzie zbyt delikatna na poddanie promieniom lasera, dlatego też mogłaby uleć poparzeniom.

Depilacja laserowa zachodzi dzięki użyciu specjalnego lasera. Ustawia się go na skórę i emituje on wiązkę światła naświetlająca konkretną okolicę – mogą być to nogi, bikini, pachy, czy nawet twarz. Ważne jest, aby doświadczona osoba wykonująca ten zabieg dobrała wszystkie długości wiązki światła, moc lasera i długość trwania zabiegu personalnie do danej osoby. Tylko wtedy zabieg będzie w pełni bezpieczny, ale i skuteczny.

Cennik

Jak już wcześniej zostało wspomniane – depilacja laserowa jest trwała, i pewnie między innymi za to płaci się duże pieniądze. Ilość zabiegu zależy przede wszystkim od gęstości włosów i rodzaju karnacji, jednak z reguły wszystko zamyka się w ilości od 4 do 8 zabiegów. Depilacja pach do koszt ok 200-300 złotych, bikini to 300-500zł, uda to 400-500zł. Pokazuje to logiczna zależność – im partia jest większa, tym kosztuje więcej pieniędzy za zabieg.

Dodaj komentarz