agregat malarski

Agregaty malarskie – służące do malowania natryskowego – to urządzenia, które wspierają prace wykończeniowe w budownictwie. Dzięki nim możliwe jest wykańczanie zarówno wnętrz pomieszczeń, jak i ścian zewnętrznych budynków. Intuicyjny i łatwy w obsłudze agregat do malowania przyspiesza i ułatwia malowanie dużych powierzchni. 

Agregat malarski DEDRA – na czym polega jego praca?

Technologia pracy agregatów do malowania natryskowego zaczerpnięta została z lakiernictwa samochodowego. Agregaty hydrodynamiczne pozwalają na osiągnięcie pożądanych efektów w znacznie krótszym czasie niż przy użyciu narzędzi tradycyjnych. Wszystkie agregaty DEDRA charakteryzuje wysoka jakość i precyzja. 

Agregaty malarskie zasilane są prądem sieciowym, co korzystnie wpływa na komfort ich użytkowania. Agregat DEDRA posiada w zestawie pistolet hydrodynamiczny DEDRA do malowania wraz z dyszą, zestaw przewodów do łączenia agregatu z pistoletem oraz pojemnik na farbę. 

Każdy agregat do malowania DEDRA może być wykorzystany do wykonywania prac zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich.

Agregaty malarskie DEDRA – główne zalety

Malowanie metodą natryskową polega na pompowaniu i sprężaniu farby. Pozwala to na szybkie i jednocześnie dokładne aplikowanie farby na daną powierzchnię. Co można dzięki temu zyskać?

  1. Wysoka jakość powłok wykonanych dzięki agregatom do malowania natryskowego 

Agregaty malarskie DEDRA pozwalają na utrzymanie doskonałej estetyki malowanych powierzchni. Bezdotykowe malowanie sprawia, że na ścianach nie pozostają ślady po wałkach czy zacieki po pędzlach. Agregat DEDRA sprawia, że malowane powierzchnie pozostają idealnie gładkie. Dzięki nim każda powierzchnia może być równomiernie i starannie pokryta nawet w trudno dostępnych miejscach. 

  1. DEDRA agregat malarski to duża oszczędność

Agregat malarski pozwala na zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale też pieniędzy. Agregaty zużywają do malowania znacznie mniej farby, niż tradycyjne wałki lub pędzle. Dzięki agregatom do malowania natryskowego wykorzystuje się aż 30% mniej farby w porównaniu do malowania tradycyjnego. Często agregaty pozwalają na nałożenie tylko jednej warstwy farby, aby osiągnąć pożądany efekt. 

  1. Agregat DED7421 DEDRA, czyli duża wydajność i wygoda 

Szybkość wykonywanych prac malarskich za pomocą agregatu jest imponująca. W ciągu zaledwie minuty możliwe jest pokrycie farbą nawet kilku metrów kwadratowych. Agregaty malarskie minimalizują straty farby i są dużo prostsze w obsłudze niż tradycyjne pędzle lub wałki. 

Agregat do malowania DEDRA – jaki wybrać

Przed wybraniem konkretnego modelu agregatu należy zorientować się, jaki rodzaj powierzchni będzie nim malowany – od jej wielkości zależy, jakie konkretnie urządzenie sprawdzi się najlepiej. Kolejny parametr na jaki trzeba zwrócić uwagę, to ciśnienie robocze agregatu. Im wyższe ciśnienie na wylocie, tym szybszy będzie proces nakładania farby na duże powierzchnie ścian. Kolejny ważny czynnik to wydajność rozpylania, który pozwala określić, jaką ilość farby będzie można nanieść na podłoże za pomocą pistoletu do malowania DEDRA. 

Warto pamiętać, że wybrane agregaty hydrodynamiczne do malowania natryskowego DEDRA są wyposażone w kilka różnych wariantów dysz, które można zamiennie stosować w zależności od rodzaju malowanej powierzchni. 

 
Zapraszamy na zakupy online: www.narzedzia24na7.pl