kalendarz

Kalendarze typu trójdzielnego – praktyczne rozwiązanie dla biznesu

W ofercie produktów z kalendarium szczególnym zainteresowaniem cieszą się kalendarze trójdzielne. Umożliwiają one wgląd w bieżący, przyszły oraz poprzedni miesiąc, dzięki czemu ułatwiają zarządzanie czasem i umożliwiają sprawną organizację pracy firmy i koordynację planów. Kalendarze trójdzielne pozwalają na notowanie terminów spotkań, delegacji i wydarzeń oraz umożliwiają monitorowanie najważniejszych wydarzeń. Z tego względu są idealne dla osób, które tworzą długoterminowe plany i potrzebują mieć pod stałą kontrolą kalendarz bieżących spraw.

Postaw na estetyczny design Twoich kalendarzy

Kalendarze trójdzielne poza swoją funkcją praktyczną stanowią także ekskluzywną i oryginalną formę reklamy. Są one wykorzystywane na szeroką skalę do celów marketingowych. Ich ciekawa forma przyciąga wzrok, ponieważ wolną przestrzeń między kalendariami można optymalnie wykorzystać jako reklamę usług lub w celu wypromowania konkretnych produktów czy marki. Kalendarz trójdzielny może swoim designem zachęcić potencjalnego klienta czy zbudować pozytywny wizerunek danej firmy.

Kalendarze powinna wyróżniać funkcjonalność, atrakcyjny wizualnie design oraz trwałość. Jeśli szukasz praktycznych kalendarzy, które doskonale sprawdzą się także w funkcji marketingowej, warto skorzystać z usług specjalistycznej firmy świadczącej kompleksowe usługi poligraficzne. Kalendarze Poznań, jakie wykonuje drukarnia Enveloper, można:

  • personalizować: na ich główce można zamieścić na przykład logo firmy
  • zakupić w dowolnym nakładzie w przedziale 5 do 500 sztuk w pojedynczym zamówieniu
  • zlecić do wykonania z dodatkowymi uszlachetnieniami druku

Firma zapewnia także szybki czas realizacji zleceń oraz realizuje projekty indywidualne. Drukarnia posiada własne studio graficzne, dzięki czemu projekty kalendarzy są wykonywane z dbałością o każdy szczegół na wysokiej jakości papierze.

Wybierz kalendarz trójdzielny dla siebie

Modele trójdzielne z kalendarium spotykane są w urzędach, instytucjach publicznych, biurach czy przedsiębiorstwach. Kalendarz trójdzielny to nie tylko wyjątkowo funkcjonalny, ale także estetyczny dodatek – modele oferowane przez drukarnię Enveloper są dostępne w formacie z główką płaską lub wypukłą, na której można umieścić dowolny nadruk lub napis. Każdy z kalendarzy można bez problemu zawiesić na ścianie w widocznym miejscu, aby były nie tylko pod ręką, ale także stały się wyraźnym i przyciągającym uwagę elementem danego miejsca.