kod promocyjny Fortuna

Praktycznie co weekend kibice sportu zasiadają przed telewizorami po ciężkim tygodniu pracy, by obejrzeć różne wydarzenia sportowe. Przeważnie jest to czas, w którym dużo spotykamy się ze znajomymi, rozmawiamy o nadchodzących meczach i tez pomiędzy sobą przekomarzamy się na temat tego, kto wygra dane spotkanie. Bukmacherzy już od lat umożliwiają przeżywanie emocji wraz z nimi i zakładaniu się z nim. Trzeba wspomnieć o tym, że bardzo często oferują różnego rodzaju bonusy na start związane z grą. Jak to wygląda z bukmacherem Fortuna? Sprawdziliśmy to i zapraszamy do zapoznania się z ofertą bonusową tego bukmachera.

Podwojony bonus powitalny

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, bukmacherzy starają się przyciągnąć klienta poprzez oferowanie mu bonusów związanych z grą i nie inaczej jest w przypadku Fortuny. Oferta podwojonego bonusu powitalnego polega na zakładzie bez ryzyka, dzięki któremu otrzymasz pełen zwrot stawki za swój pierwszy przegrany kupon.

Na czym polega ta oferta? Już tłumaczymy. Kod promocyjny Fortuna polega na tym, że wpłacasz 100 zł i w przypadku nietrafionego kuponu otrzymujesz dokładnie taki sam zwrot, który będziesz mógł w przyszłości wykorzystać na dowolne zakłady. Myślisz, że to wszystko? Absolutnie nie! Fortuna dodatkowo oferuje 20 zł na start w punktach FKP, a konkretnie 2800 FKP. Z pewnością jest to oferta, która może przyciągnąć klientów i trzeba to traktować w kategoriach dopieszczenia nowego klienta. 

Czy to wszystko?

Absolutnie nie! Fortuna stara się maksymalnie docenić nowego klienta i zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest dobrze skonstruowana oferta powitalna, dlatego kod promocyjny Fortuna daje szansę na odbioru bonusu do 2000 zł. Wystarczy jedynie zaakceptować bonus, a następnie w przeciągu 3 dni wpłacić depozyt, a następnie w terminie 4 dni od wpłaty postawić swój pierwszy zakład. Jeżeli w przeciągu 30 dni postawiłeś kupony na czterokrotną sumę stawek (czyli w przypadku wpłaty na 200 zł zagrałeś kupony na 800 zł), to otrzymasz dodatkowy bonus do 2000 zł! Co trzeba zrobić? Poza obstawieniem czterokrotności depozytu, trzeba obstawić kupony z minimalnym kursem 1,6, które zawierają min. 3 spotkania. 

Jeżeli chodzi o zakłady, które wliczają się do obrotu bonusem, to są to tradycyjne zdarzenia przedmeczowe w punktach sieci Fortuna, jak i te przez internet (zdarzenia przedmeczowe oraz LIVE). Każdy klient może skorzystać z oferty tylko raz, a sam bonus zostanie przypisany do konta w terminie nie dłuższym niż 48h od spełnienia warunków jego przyznania.