targi ślubne

To, jak zazwyczaj wyglądają ceremonie ślubne podyktowane jest wieloletnią tradycją. Ślub zakończony hucznym weselem w dużym gronie rodziny i przyjaciół to piękne wydarzenie, o którym marzy wiele par, jednak w tak ważnym dniu kluczowe jest to, by podążać za swoimi przekonaniami oraz wyczuciem estetyki, dlatego spora liczba młodych ludzi decyduje się na wesela w nietypowym wydaniu. 

Ślub boho, słowiański czy kameralna uroczystość w najbliższym gronie?

Coraz częściej mamy do czynienia sytuacjami, gdy młode pary pragną wyłamać się z kanonu. Jeśli do nich należycie i ślub Waszych marzeń odbiega od klasycznych ceremonii lub pragniecie wprowadzić do wesela nieszablonowe elementy, lecz nie wiecie, jak to zrobić, alternatywne targi ślubne mogą Wam pomóc!

Czym różnią się alternatywne targi ślubne od tradycyjnych?

Targi ślubne w Warszawie lub targi ślubne w Łodzi to unikalne spotkania, podczas których oferty prezentują wystawcy oraz konsultanci otwierający przed młodymi parami nowe możliwości zawierania małżeństw w nietuzinkowy sposób. Atelier autorskich sukni ślubnych, manufaktury biżuterii, dekoracji, filmowcy czy fotografowie to tylko mała część firm, jakie biorą w nich udział. Opcji jest wiele, lecz niezależnie od tego, na co się zdecydujecie na alternatywnych targach otrzymacie porady ślubne, znajdziecie wymarzone stroje, muzyków i firmę, która zaprojektuje dla Was całą oprawę wesela łącznie z pasującymi zaproszeniami, winietkami, podziękowaniami dla gości, upominkami oraz innymi dodatkami. 

Jeśli nie macie pomysłu na to, jak miałby wyglądać ślub w wersji alternatywnej z pewnością coś Was zainspiruje! Impreza na łonie natury – las, góry, morze… Czy może stara winiarnia, folwark lub pałac? Bywają też wesela przy grillu w trampkach i casualowych ubraniach albo takie, gdzie motywem przewodnim są kwiaty, pokazy ogni, kolorowego dymu lub tatuaże. Firmy ślubne z Łodzi oraz z Warszawy pomogą Wam dokonać najlepszego wyboru. 

Nie zapomnijcie o fotografie!

Tak ważny dzień musi zostać uwieczniony! Szczególnie, jeśli będzie odbiegać od wszystkiego, co do tej spory spotkaliście. Z tego powodu konieczne będzie znalezienie utalentowanego fotografa, który umiejętnie ujmie go w piękne obrazy oddające emocje Wasze, gości oraz wyjątkowość każdej z chwil. Targi alternatywne dają możliwość zapoznania się z pracami wielu artystów z dziedziny fotografii. Być może któreś z nich zbiegną się z Waszą wizją ślubu co sprawi, że otrzymacie jedną z najpiękniejszych pamiątek w życiu.