złote pierścionki

Oświadczyny to jedna z ważniejszych decyzji w życiu. A co jest lepszym sposobem, aby zaskoczyć swoją lepszą połowę niż piękny pierścionek zaręczynowy. Wiemy, że jest to bardzo ważna decyzja i że czasami może rodzić pewne wątpliwości przed ostatecznym zakupem. Dziś dajemy Ci 6 wskazówek dotyczących zakupu pierścionka zaręczynowego.

Porozmawiaj ze swoją partnerką

Chociaż oświadczyny są prawdziwą niespodzianką, spróbuj porozmawiać z partnerką o jej guście w biżuterii i pierścionkach: styl, kruszec… nie tylko pieniądze są ważne.

Jest to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu, więc znajdź kilka wskazówek, aby uczynić go naprawdę idealnym. Sprawisz, że Twója partnerka będzie się uśmiechała od ucha do ucha w momencie najważniejszego pytania.

Ustal budżet na zakup pierścionka zaręczynowego

Ile należy wydać na pierścionek zaręczynowy? Wprawdzie istnieją setki artykułów, które mówią, że powinieneś wydać dwumiesięczną pensję , ale przed zainwestowaniem fortuny radzimy docenić drobne szczegóły, gust partnera i budżet, który masz. Pierścionek zaręczynowy to przede wszystkim obietnica przyszłości i liczy się uczucie, którym się dzielisz.

Konsultacje z bliskimi osobami Twojej partnerki

W porządku, już wiesz mniej więcej, czego Twoja partnerka oczekuje od pierścionka zaręczynowego, ale nadal się zastanawiasz. To trudna decyzja do podjęcia w pojedynkę. Najlepsze jest to, że rozmawiasz z osobami, które znają ją najlepiej, aby pomóc Ci zdecydować, a tym samym mieć całkowitą pewność, że będzie to dla niej idealne.

Kup pierścionek z miesięcznym wyprzedzeniem

Pamiętaj, że jest to osoba z którą spędzisz resztę życia, po co czekać do ostatniej chwili z zakupem idealnego pierścionka zaręczynowego? Należy pamiętać, że czas dostawy ręcznie robionego pierścionka wynosi co najmniej dwa tygodnie ; Jeśli masz już jasny termin, daj sobie co najmniej miesiąc wcześniej na wybór, kup i zdecyduj, jak zaskoczyć!

Znaczenie certyfikatu

Certyfikat gwarantujący autentyczność Twojego pierścionka z brylantem jest niezbędny i pomoże Ci poznać jego cechy. Do wszystkich biżuterii powinien być dołączony certyfikat autentyczności diamentu, który gwarantuje jakość osadzonych w nim diamentów , określając liczbę, szlif, karat, kolor i czystość.

Jak uzyskać rozmiar pierścionka ?

Z pewnością jedną z rzeczy, o których myślałeś najbardziej, było: Jak sprawdzić rozmiar pierścionka?. Wydaje się, że jest to skomplikowane, ale w rzeczywistości nie trudno ustalić dokładny rozmiar, którego potrzebuje Twoja lepsza połowa. Jak spełnić to marzenie? Znajdź sobie “wspólnika” i zadzwoń do przyjaciela lub członka rodziny, aby wykonał pracę detektywistyczną. To jedna z najbardziej popularnych metod.