wieszaki

Wieszaki wysuwane do szafy to bardzo przydatne i sprytne rozwiązania ułatwiające wykonywanie czynności dnia codziennego. Produkty te stworzone zostały do zadań specjalnych, do mebli, gdzie ograniczona dostępność i zbyt duża głębokość utrudniały wyciąganie najróżniejszych ubrań, akcesoriów lub innych rzeczy. Dzięki wieszakom wysuwanym sięganie po przedmioty znajdujące się w szafie nie stanowi  żadnego problemu, a dodatkowo można polepszyć organizację zamkniętej przestrzeni.

Czym są wieszaki wysuwane do szafy?

Wieszaki wysuwane https://sklep.merkuryam.pl/WIESZAKI-WYSUWANE-c29 to świetna alternatywa dla tradycyjnych i wszystkim dobrze znanych drążków. Zestaw w postaci wysuwanego wieszaka montuje się bardzo prosto, a jego obsługa jest równie nieskomplikowana. Wieszaki te wysuwają się na całą długość, ułatwiając dostęp do przedmiotów znajdujących się nawet na samym końcu szafy. Produkt ten może występować w postaci pojedynczego drążka, na którym najczęściej zawieszane są wieszaki z ubraniami, bądź wersji z poziomymi prętami, przypominającej swoją budową kosz. Takie rozwiązanie pozwala na ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni szafy, ułatwiając dostęp do wszystkich rzeczy znajdujących się w jej wnętrzu. Propozycji organizacji i montażu wieszaków wysuwanych  jest wiele. Elementy garderoby, takie jak: spodnie, spódnice, sukienki i koszule można umieścić na pojedynczym drążku w wyższych partiach szafy, natomiast wszelkiego rodzaju paski, szale, krawaty, różne dodatki i innego rodzaju akcesoria można umieścić w dolnej części na wariancie wieszak z poziomymi prętami w postaci kosza.

Jak inaczej zagospodarować przestrzeń dzięki wieszakom wysuwanym?

Wysuwane wieszaki, oprócz jaką funkcji pełnią w szafach, mogą też przejąć rolę innowacyjnych półek na obuwie. Dzięki swojej budowie oraz opcji wysuwania, w naprawdę małej przestrzeni można zmieścić kilka par butów. Oprócz tego na pojedynczych drążkach wysuwanych wieszaków można zamocować kosz na pranie lub inne organizery porządkując ubrania oraz wszelkiego rodzaju elementy garderoby. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu na szukaniu przedmiotów w szafie oraz zagospodarować przestrzeń tak, że nawet najmniejszy mebel pomieści dużą ilość przedmiotów w elegancji i uporządkowany sposób, tak że każdy segment szafy będzie miał swoje przeznaczenie.

Wieszaki wysuwane do szafy to nie tylko dobra organizacja przestrzeni, ale też wygoda i komfort w przeglądaniu zawartości garderoby. Produkty te są niezwykle uniwersalne i sprawdzają się w meblach różnego rodzaju – zarówno mniejszych, jak i większych. Instalując wieszaki wysuwane można zorganizować każdy centymetr szafy bez pozostawiania zbędnej, wolnej przestrzeni.