telewizja

Zarówno dostęp do telewizji, jak i internetu stanowi w dzisiejszych czasach zupełnie podstawowe usługi, które są na wyposażeniu każdego gospodarstwa domowego. Nic więc dziwnego, że wielu klientów szuka atrakcyjnych ofert, które miałyby połączyć obie te usługi — telewizję i internet w jeden pakiet.

Takie rozwiązanie daje wiele korzyści — nie musimy pamiętać o dwóch osobnych rachunkach do zapłacenia, umowa na wszystkie usługi jest tylko jedna, dlatego w przyszłości nie będziemy musieli martwić się różnymi terminami wygasania jej.

Dostawcy nowoczesnych usług zdają sobie sprawę z tego, że coraz większa rzesza klientów chce połączyć jak najwięcej usług w jeden pakiet, dlatego z łatwością możemy znaleźć ofertę zakupu telewizji z internetem. Kto na ten moment oferuje nam najlepsze warunki takiego pakietu? Jacy dostawcy wyróżniają się na tle konkurencji?

Vectra

Vectra to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, jeśli chodzi o usługi telewizji z internetem. Na ten moment dostępne są aż trzy pakiety, z czego najtańszy z nich to koszt 69.99 złotych miesięcznie. Co dostajemy w najtańszym z pakietów? Internet 150 Mb/s, a także 75 kanałów, z czego pakiet Eleven klienci otrzymują w prezencie.

Jeśli jesteśmy bardziej wymagającymi klientami, mamy do dyspozycji również pakiet za 89.99 złotych, gdzie oferowanych jest aż 133 kanały oraz internet o szybkości 300 Mb/s. W najdroższym pakiecie liczba kanałów telewizyjnych nie zmienia się, jednak mamy do dyspozycji super szybki internet o prędkości 600 Mb/s. Każda z umów obowiązuje przez 24 miesiące a koszt instalacji to zaledwie 1 złoty.

UPC

UPC również posiada 3 pakiety telewizji z internetem. Najtańszy pakiet to miesięczny koszt 79.99 złotych miesięcznie. Co otrzymujemy za tą cenę? Bardzo dobry internet o prędkości 300 Mb/s, a także 126 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 90 jest w wysokiej jakości HD. Jeśli interesuje nas szybszy internet, UPC oferuje nam aż 500 Mb/s i 165 kanałów za 99,99 złotych. Dobrą wiadomością jest fakt, że oferta ta zakłada aż 50% rabatu za abonament przez pierwsze 3 miesiące.

Ostatnia oferta to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują internetu o prędkości 1 Gb/s. Oprócz tego otrzymujemy 165 kanałów, dekoder z nagrywarką oraz Modem Giga Connect Box. Przez pierwsze pół roku klienci za darmo otrzymują również Canal + Prestige, a to wszystko za 119.99 złotych miesięcznie.

Netia

Netia to jeden z liderów na rynku ofert internetu z telewizją. Podstawowy pakiet w cenie 60 złotych miesięcznie przewiduje aż 100 kanałów i internet 300 Mb/s. Jeśli interesuje nas szybszy internet, za 70 złotych miesięcznie otrzymujemy prędkość 500 Mb/s a za 80 złotych aż 1 GB/s.

Wszystkie te pakiety oferują 100 kanałów telewizyjnych, a promocja przewiduje pierwszy miesiąc zupełnie za darmo. Bez względu na wybór umowa trwa 24 miesiące. Jest to doskonała oferta dla osób, które oczekują wysokiej jakości internetu i dość szerokie spektrum kanałów telewizyjnych za naprawdę dobrą cenę. Warto zastanowić się nad tą ofertą, tym bardziej że pierwszy miesiąc jest za darmo.

logoArtykuł powstał przy współpracy z PanWybierak.pl