tir

Samochody ciężarowe w pocie czoła pracują całe dnie i noce aby wraz z pomocą kierowcy dostarczyć określone towary z jednego do drugiego punktu. Dlatego są bardzo mocno eksploatowane, a trasy często sięgają kilku tygodni, a nawet miesięcy. W wyniku tak dużego obciążenia niejednokrotnie popularne TIR-y potrafią się psuć. Na pomoc wychodzi serwis samochodów TIR dla firm i osób prywatnych, którego zadaniem jest błyskawiczna naprawa danego pojazdu.

Co daje serwis samochodów TIR dla firm i osób prywatnych?

Serwis samochodów TIR dla firm i osób prywatnych przede wszystkim ma za zadanie w błyskawiczny sposób naprawić dane uszkodzenie przywracając samochód ciężarowy do formy. W branży transportowo-usługowej czas gra bardzo dużą rolę. Dlatego uszkodzony samochód powinien być naprawiony w jak najszybszy sposób aby nie zachwiać terminowość dostarczenia określonych zleceń. Terminy są tutaj kluczowe i dobrzy serwis samochodów TIR dla firm i osób prywatnych powinien o tym pamiętać. Niestety często zdarza się sytuacja, w której brakuje określonych części do danych ciężarówek bądź mechanicy nie są dyspozycyjni. Od takich miejsc należy trzymać się z daleka chyba, że komuś nie zależy na czasie…

Serwis samochodów TIR dla firm i osób prywatnych od DBK jest jednym z najsprawniej działających serwisów w całej Polsce. Serwisy rozłożone są po całej Polsce w synchroniczny sposób przez co niezależnie od miejsca, w którym znajduje się kierowca gdzieś wokół znajduje się serwis DBK. Dzięki temu posiada on gwarancję szybkiej reakcji i zwiększenie prawdopodobieństwa dotarcia do celu o wyznaczonym czasie.  

Serwis ,,do drzwi”

Serwis DoorToDBK jest jedną z wizytówek sieci serwisowej. Dzięki niemu przedsiębiorca nie musi martwić się o podróż po pozostawione samochody ciężarowe. Po naprawie pracownicy serwisu odwiozą pojazd w wskazany adres gwarantując przedsiębiorcy wygodę na jaką z pewnością zasługuje. Bo na pierwszym miejscu jest satysfakcja i zadowolenie klienta!