papuga

Wiele mówi się na temat prawidłowego żywienia psa lub kota, jednak zdecydowanie mniej miejsca poświęca się ptakom oraz gryzoniom. Tymczasem to właśnie papugi, chomiki czy szczury bardzo chętnie zabieramy do naszych domów. Są one doskonałą alternatywą dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na posiadanie czworonoga. W prawidłowym odżywianiu gryzoni oraz ptaków pomogą karmy Vitapol.

Zróżnicowana oferta dla gryzoni i ptaków

Karma Vitapol dostępna jest w kilku odmianach, tak aby dieta naszych domowych pupili była w jak największym stopniu urozmaicona. Karma Vitapol oparta jest wyłącznie na składnikach, które potrzebne są gryzoniom i ptakom do prawidłowego rozwoju. W ofercie znajdziemy przede wszystkim przysmaki oparte na różnego rodzaju warzywach i owocach, a także ziołach, orzechach czy zbożach. Dzięki temu wśród karm Vitapol możemy wybrać taką, która w jak największym stopniu będzie odpowiadała gustom smakowym naszym małych przyjaciół. Pamiętajmy, że oferta karm Vitapol jest bardzo różnorodna, przez co dieta gryzonia lub ptaka nigdy nie będzie monotonna czy wręcz nudna.

Prawidłowe żywienie dla długiego życia

Wiele można usłyszeć o tym, jak ważne jest prawidłowe odżywianie psa lub kota, lecz niewiele miejsca poświęca się właściwemu żywieniu gryzoni bądź ptaków. Większość osób uważa, że gryzonie zadowolą się wszystkim, co tylko damy im do jedzenia. Rzeczywiście, jest w tym sporo prawdy, bowiem dieta wielu gryzoni oparta jest wyłącznie na naturalnych, dostępnych w naszych domach składnikach. Tymczasem warto mieć świadomość, że prawidłowe żywienie chomików, królików czy szczurów pozwala w znaczącym stopniu wydłużyć okres ich życia. Ponadto, właściwie żywienie pozwala zredukować ryzyko pojawienia się różnego typu chorób, które są typowe dla gryzoni bądź ptaków. Zadbajmy więc o to, aby nasz pupil dostawał wyłącznie najwyższej jakości karmy Vitapol. Szeroką ich ofertę znajdziemy w sklepie internetowym https://lugers.pl/firm-pol-1625118756-Vitapol.html.

Tania karma dla pupila

Karmy Vitapol, poza wysoką jakością, wyróżnia także niska cena. Poszczególne karmy Vitapol możemy kupić już za kilka złotych, dzięki czemu sporo zaoszczędzimy. Zawsze warto mieć ich w domu pewien zapas, dzięki któremu za przesyłkę zapłacimy wyłącznie jeden raz. Pamiętajmy, że karmy Vitapol są ważne przez długi okres, wystarczy tylko przechowywać je w odpowiednich warunkach, tak aby nie straciły swoich właściwości. Tanie, smaczne i co najważniejsze zdrowe – takie pożywienie warto wybierać dla swojego pupila.